Poniedziałek 22.04

Śniadanie: Chleb zwykły i razowy z masłem, pasztecikiem zwykłym i pomidorowym oraz ogórkiem konserwowym, kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, jabłko(1,2,3)

Obiad*: Zupka warzywna, naleśniki z cukrem pudrem(1,2,3)

Podwieczorek:  Wafelki, jabłko

Wtorek 23.04

Śniadanie: Bułka zwykła i mleczna oraz chleb razowy z masłem, dżemem i żółtym serem kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, jogurt owocowy(1, 2,3)

Obiad*: Klopsiki w sosie pomidorowym, ziemniaki gotowane, kalafior gotowany, woda mineralna (1,2,3)

Podwieczorek:  Jogurt owocowy

Środa 24.04

Śniadanie: Chleb zwykły i razowy z masłem, serkiem topionym i rzodkiewką, kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, banan (1, 2,3)

Obiad*: Kiełbaski z rusztu, ziemniaki gotowane, surówka z kapusty białej z marchewką, woda mineralna (1,2,3)

Podwieczorek: Jogurt

Czwartek 25.04

Śniadanie: Chleb zwykły i razowy z masłem, szyneczką i ogórkiem zielonym, kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, biszkopty (1, 2,3)

Obiad*: Kotleciki drobiowe, ziemniaki gotowane, surówka z kapusty czerwonej z jabłkiem,  woda mineralna(1,2,3)

Podwieczorek: Kiwi

Piątek 26.04

Śniadanie: Chleb zwykły i razowy z masłem, jajkiem gotowanym i pomidorkiem, kawa zbożowa z mlekiem,  herbata. Sok, marchewka z jabłkiem(1, 2,3)

Obiad*: Rosołek z kluseczkami, pierogi z owocem1,2,3)

Podwieczorek:  Mleczna kanapka

Poniedziałek 29.04

Śniadanie: Chleb zwykły i razowy z masłem, serkiem kanapkowym, ogórkiem zielonym  i pomidorkiem, kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, herbatniki(1,2,3)

Obiad*: Makaron z sosem pomidorowym, mięsem mielonym i warzywami(1,2,3)

Podwieczorek:  Chrupki kukurydziane, kiwi

Wtorek 30.04

Śniadanie: Chleb zwykły i razowy z masłem i powidłami, kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, jabłko(1, 2,3)

Obiad*: Udko pieczone, ziemniaki gotowane, surówka z kapusty białej z koperkiem, woda mineralna (1,2,3)

Podwieczorek:  Jogurt owocowy

Intendent