32 FINAŁ WOŚP

Nasz sztab #6053ZSPięczkowo po raz czwarty organizował finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 28 stycznia 2024 roku. Mottem zbiórki było hasło „Tu wszystko gra OK!” finał był dedykowany pacjentom na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Jak co roku ten dzień zaczęliśmy od kwesty w Pięczkowie i Witowie. Wolontariusze, pomocnicy wolontariuszy i opiekunowie zmuzyką wybrzmiewającą z głośników spacerowali ulicami naszych miejscowości w ten sposób  zachęcali do zaangażowania się w pomoc potrzebującym. Następnym punktem były występy dzieci z przedszkoli Pięczkowa i Witowa oraz uczniów z Zespołu Szkól w Pięczkowie. Wszyscy występujący z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali publiczności swoje talenty aktorskie, taneczne oraz wokalne. Po zakończonych występach DJ Darius zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Dziękujemy Wszystkim, którzy są z nami organizując ten dzień. Dziękujemy za to, że byliście i razem mogliśmy tworzyć ten dzień prłen radości.

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i z uśmiechem wspierali wolontariuszy wrzucając pieniądze do puszek. Podsumowując ten dzień z kwesty udało nam się zebrać  9755,11 zł, z eskarbonki 1 686 zł natomiast z aukcji allegro 5 287.00 co daje sumę 16 728,11 zł. Kwota może minimalnie się zmienić ponieważ nie wszystkie osoby opłaciły wylicytowane aukcje.

Dziękujemy za ten rok i z pewnością do miłego ponieważ gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!