Klub Wolontariusza

POZYTYWNI

„Najbardziej niezmiernym i ważnym pytaniem życia jest:   Co robisz dla innych?”

Martim Luther King Jr.

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu Klub Wolontariusza POZYTYWNI, który działa w Zespole Szkół  w Pięczkowie. Oficjalnie mieliśmy okazję przedstawić się 13 października podczas Dnia Edukacji Narodowej. Już od dłuższego czasu chodziło mi po głowie żeby taki klub założyć i teraz jest najlepszy moment. Wolontariusze podczas akademii zatańczyli taniec Jerusalema oraz pokazali się w koszulach, które sami ozdobili.  Młodzież z naszej szkoły jest bardzo chętna i zaangażowana w akcje charytatywne oraz chcą bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym. Chcemy pomagać  i być pomocni w rożnych działaniach w naszych miejscowościach (Pięczkowie i Witowie).  Wolontariuszami  w naszym klubie są: Agata Węcławiak, Amelia Pruchniewicz, Andżelika Staszak, Daria Surdyk, Jan Szymański, Julia Zielińska, Klaudia Zięta, Lena Kubicka, Maja Pruchniewicz, Maja Świat, Oliwia Ludwiczak, Patrycja Puzicka, Stanisław Marciniak, Wiktoria Szczepaniak, Zofia Kubacka, Zauzanna Makowska, Oliwia Niczke, Aleksandra Mikołajczak, Aleksandra Pereś, Martyna Grześkowiak, Weronika Makowska.

Obiecujemy, że postaramy się  działać z uśmiechem i nieść  pomoc   potrzebującym          w miarę naszych możliwości.

Magdalena Kubicka