• „W Pięczkowie pysznie, zdrowo i kolorowo”

    „W Pięczkowie pysznie, zdrowo i kolorowo”

    To my uczniowie klasy III B SP. Znów pokazujemy swój kulinarny talent. Kończy się sesja wiosenna projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” pod Honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Nasze nawyki żywieniowe zaczynają się zmieniać. Wielu z nas wybrało wodę niegazowaną zamiast słodkiego napoju. Posiadamy dużą wiedzę na temat Piramidy Zdrowego Żywienia. Bardzo smakują nam kanapki z razowego pieczywa. Nasze kulinarne eksperymenty są dowodem na to, że każdy z nas może nauczyć się zdrowo jeść. Wiemy też, że wielką rolę odgrywa aktywność fizyczna. Nasi rodzice aktywnie włączyli się w zadania projektu. Oni też wiedzą, jak ważne w naszym rozwoju jest zdrowe odżywianie i ruch na świeżym powietrzu.

    Bardzo dziękujemy Wam za wsparcie 

     

    Dzieci z klasy III B SP                     

    z wychowawcą Beatą Wlazły

    Zdjęcia - „W Pięczkowie pysznie zdrowo i kolorowo”.

  • ZAKOŃCZENIE PROJEKTU ,,UMIEM PŁYWAĆ”

    ZAKOŃCZENIE  PROJEKTU ,,UMIEM PŁYWAĆ”
    23.05.2017

    Zwieńczeniem sobotnich wyjazdów na basen do Jarocina i nauki pływania było wręczenie medali najmłodszym uczniom z klas I-III . Dekoracji dokonała Pani Dyrektor w obecności nauczycieli wychowawców. Już niedługo nasze umiejętności będziemy mogli wykorzystać  na wakacyjnych kąpieliskach.

    Zdjęcia - ZAKOŃCZENIE PROJEKTU ,,UMIEM PŁYWAĆ”.

  • List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

     

    Szanowni Państwo,

    Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

    zakończyliśmy pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie.

    Serdecznie dziękuję za to, że byli Państwo z Kuratorami Oświaty, samorządami, dyrektorami szkół w procesie przygotowywania sieci szkół. Bardzo ważnym celem projektowania nowego prawa oświatowego była dla nas szkoła, która jest blisko ucznia.

    Wiedzą już Państwo, do której szkoły będą uczęszczać dzieci. Jestem przekonana, że samorządy świadome spoczywającej na nich odpowiedzialności brały pod uwagę Państwa oczekiwania, potrzeby dzieci, a także – oczywiście – lokalne uwarunkowania.

    Reforma edukacji jest częścią spójnej, przemyślanej i zaplanowanej w perspektywie najbliższych lat polityki oświatowej państwa. Dążymy do tego, aby każdy uczeń, bez względu na to skąd pochodzi oraz jaki jest status materialny jego rodziny, miał zapewnioną dobrą edukację i dobrą szkołę.

    Wszystkie dokumenty niezbędne do tego, aby uczyć w nowym systemie szkolnym (podstawa programowa dla szkół podstawowych oraz ramowe plany nauczania dla wszystkich typów szkół) są przygotowane. Chcę podkreślić, że do końca obecnego roku szkolnego przeszkolimy nauczycieli z nowej podstawy programowej. Z kolei pod koniec kwietnia opublikowaliśmy wstępny projekt nowej podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych, która będzie obowiązywała od roku szkolnego 2019/2020.

    Wydawnictwa pracują nad nowymi podręcznikami dla klas I, IV, VII, z których od września będą uczyli się uczniowie według nowej podstawy programowej. Jeszcze przed wakacjami będzie gotowa oferta podręczników do tych klas.

    Pragnę zapewnić, że każdy uczeń otrzyma książki i ćwiczenia w szkole. Podręczniki oraz materiały edukacyjne dla szkół podstawowych i klas gimnazjalnych będą sfinansowane z budżetu państwa.

    Szanowni Państwo, chcę, aby dzieci miały zapewniony przynajmniej jeden ciepły posiłek w szkole i mogły w spokoju zjeść go podczas jednej dłuższej przerwy „obiadowej”.

    Takie rozwiązania planujemy wprowadzić w szkole w roku szkolnym 2018/2019. Dodatkowo wspólnie z Ministrem Zdrowia przedstawimy wkrótce wstępne założenia programu obejmującego opieką stomatologiczną uczniów. Zarówno posiłek, jak i opieka stomatologiczna to istotne elementy składające się na dobrą szkołę.

    Dziękuję za Państwa aktywny udział we wprowadzaniu reformy edukacji. Zachęcam do kontaktu z nauczycielami, dyrektorami szkół, lokalnymi władzami odpowiedzialnymi za edukację
    w regionach.

    Jednocześnie przypominam, że do Państwa dyspozycji pozostaje Zespół do spraw wdrażania reformy edukacji w Ministerstwie Edukacji Narodowej. W poszczególnych województwach funkcjonują również regionalne zespoły koordynacyjne działające przy Kuratorach Oświaty.

    Dodatkowe informacje dotyczące zmian w systemie edukacji znajdują się na stronie internetowej: www.reformaedukacji.men.gov.pl. Do dyspozycji są także adresy mailowe, na które można przesyłać pytania dotyczące reformy oświaty. Zachęcam do kontaktu.

    Wspólnie zadbamy o dobrą szkołę.

    Z wyrazami szacunku

    Anna Zalewska
    Minister Edukacji Narodowej

  • Wycieczka do Warszawy

    Wycieczka do Warszawy

    Wycieczka odbyła się w dniach 15-17 maja 2017r., uczestnikami byli uczniowie klas 4-6 oraz I Gim. Organizatorem wycieczki była Izabela Kusiołek. Opiekunami Sylwia Krzyżanowska, Anna Makowska oraz Julita Woźniak.

    Zwiedziliśmy:

    • Telewizję Polską
    • Starówkę
    • Krakowskie Przedmieście
    • Pomnik Małego Powstańca
    • Park Łazienkowski
    • Grób Nieznanego Żołnierza (zmiana warty)
    • Objazd miasta z uwzględnieniem najciekawszych zabytków Warszawy (zabudowania Parlamentu RP, ,,dzielnica ambasad”
    • Kościół św. Krzyża
    • Pomnik Mikołaja Kopernika
    • Uniwersytet Warszawski
    • Sejm i Senat
    • Centrum Nauki Kopernik
    • Ogród na dachu gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego
    • Złote Tarasy
    • Stadion Narodowy
    • Wilanów - spacer po dziedzińcu pałacowym
    • Lotnisko Chopina (taras widokowy)

     

    Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

    Konkurs  - dla osób, które opiszą wrażenia z wycieczki w 20 słowach czekają atrakcyjne nagrody :)

    Szczegóły u Pani Izabeli Kusiołek

    Zdjęcia -  Wycieczka do Warszawy.

  • ,,Nastrój w kolorach "

    ,,Nastrój w kolorach "

    ,,Nastrój w kolorach" Dzieci z klasy III b bawiły się w malarza. Kolorami wyrażały swoje emocje. Wyrażanie uczuć jest wielką sztuką. Można je okazywać na wiele sposobów. To, jaki kolor lubimy jest definiowane już około drugiego roku życia. Preferencje kolorystyczne są związane z cechami osobowości. Mogą zmieniać się w ciągu naszego życia. Poprzez artystyczne działania dzieci doświadczały, przeżywały i wypowiadały się.
    Beata Wlazły wychowawca klasy III b

    Zdjęcia -  ,,Nastrój w kolorach ".

  • WYCIECZKA – KRYNICA MORSKA

    WYCIECZKA – KRYNICA MORSKA

    W dniach 8-11 maja uczniowie kl. II i III gimnazjum odbyli wycieczkę klasową do Krynicy Morskiej. Eskapadę rozpoczęto od miasta Ostróda, gdzie znajduje się zamek krzyżacki. Również tam rozpoczął się rejs Kanałem Elbląskim- sztuczną drogą morską stworzoną przez człowieka- podczas którego gimnazjalistów zachwyciła sceneria, klimat oraz przyroda podglądanych terenów. Rejs dobiegł końca w Miłomłynie- najstarszym punkcie wycieczek morskich. To właśnie w tym miejscu w 1844r. rozpoczęto budowę kanału. Odcinek rejsu Ostróda- Miłomłyn, to część „Szlaku Papieskiego”, którym w latach 1957-58 pływał Karol Wojtyła, wybrany później papieżem Janem Pawłem II. Na jego cześć na śluzie Miłomłyn został postawiony granitowy pomnik oraz posadzony dąb.

     

    „Pilnujcie mi tych szlaków.”      Jan Paweł II

    Będąc na Warmii nie można pominąć Klejnotu tej części Polski, a zarazem Grodu Kopernika, czyli Fromborka. Jako jedyne miasto na świecie może pochwalić się, że jego najsławniejszy mieszkaniec- Mikołaj Kopernik- „poruszył Ziemię, wstrzymał Słońce i niebiosa”.  To tutaj prawie pięć wieków temu napisał swe dzieło „De Revolutionibus”. Tymi ulicami chodził i wypatrywał gwiazd na niebie. Tutaj też we fromborskiej katedrze został pochowany. Postać Kopernika i jego dzieło wyróżnia Frombork w skali światowej, wielki mistrz spędził tu przecież ponad 30 lat.

    W tamtejszym Planetarium gimnazjaliści wzięli udział w seansie pt. „Widmo”

    Pogoda w drugim dniu wycieczki dopisała, toteż widok na panoramę miasta z tarasu widokowego Wieży Wodnej był wspaniały. Zwiedziliśmy również Archikatedrę, z którą związanych jest wiele ciekawych historii. Mieliśmy również przyjemność wysłuchać koncertu organowego.

    Ostatniego dnia pobytu na Mierzei Wiślanej  w towarzystwie przewodnika zwiedziliśmy jeden z pierwszych niemieckich obozów koncentracyjnych –Stutthof- usytułowany niedaleko wsi Sztutowo, w obrębie Wolnego Miasta Gdańsk. W pierwszej fazie swojego istnienia obóz ten miał odegrać szczególną rolę w realizacji rozwiązania kwestii polskiej na terenie Pomorza Gdańskiego. Muzeum Stutthof zorganizowane jest na części dawnego obozu. Znajduje się tam częściowo zachowany Stary Obóz, komora gazowa, komendantura wraz z garażami, przestrzeń ogrodów warzywnych i szklarnie. Teren miejsca pamięci obejmuje także rekonstrukcje krematoriów, puste już dziś pola Nowego Obozu i Obozu Żydowskiego. Podczas II wojny światowej w obozie Stutthof życie straciło 65 tysięcy ludzi różnej narodowości, co zostało uczczone przez nas minutą ciszy.

    Nie zabrakło też najważniejszego – spacerów po nadbałtyckiej plaży. Wieczory gimnazjaliści spędzali na dyskotece lub grając w bilarda.

    Zdjęcia -  Pozdrawiamy z Krynicy Morskiej :).

  • MAJOWE WĘDRÓWKI

    MAJOWE WĘDRÓWKI

    Uczniowie klasy drugiej zaprosili swoje koleżanki i kolegów do wspólnej wędrówki ,,Ścieżką pod górkę”, bo taki właśnie tytuł nosiło przedstawienie pokazane im w poniedziałek 8 maja. Uczniowie wcielili się w czujnych obserwatorów budzącej się do życia przyrody interpretując tekst literacki. Przypomnieli zasady dotyczące ochrony przyrody i obcowania z nią. Na koniec zachęcili wszystkich do dbania o naszą wspólną planetę Ziemię – śpiewając dla niej piosenkę.

    Zdjęcia -  MAJOWE WĘDRÓWKI.

  • Dzień pełen profilaktyki w Zespole Szkół w Pięczkowie.

    Dzień pełen profilaktyki w Zespole Szkół w Pięczkowie.

    Dnia 4. 05. 2017r. kilkunastu specjalistów odwiedziło mury Zespołu Szkół w Pięczkowie, by przestrzec uczniów przed zagrożeniami, które na nich czyhają.

    Szkolny dzwonek dzwonił jak zwykle, ale nie był sygnałem do przerwy, zakończenia lekcji polskiego, matematyki czy historii. Tym razem była to lekcja życia albo też o życiu - pełnym pokus, zagrożeń, nieoczekiwanych zwrotów i przede wszystkim przestrogi.

    Dzień Profilaktyki, który miał miejsce w czwartek, to kumulacja działań, które nauczyciele i pedagog szkolny realizują wraz z uczniami każdego dnia. Tym razem jednak, objął uczniów wszystkich klas. Choć akcje profilaktyczne w zespole szkół są częste, to czwartkowa była pierwszą zorganizowaną  z takim rozmachem.

    Zajęcia z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjum prowadzili : psycholog i terapeuta z centrum uzależnień z Wrocławia - Nowe Horyzonty; doradcy zawodowi, psycholog i pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ze Środy Wlkp.; pracownicy Straży Pożarnej i Policji ze Środy Wlkp.; druhowie  z Ochotniczej Straży Pożarnej z Pięczkowa; pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej z Krzykos oraz pielęgniarka szkolna. 

    Specjaliści, którzy w czwartek rozmawiali z uczniami poruszyli m. in. zagadnienia uzależnień, bezpieczeństwa, presji społecznej, agresji słownej i fizycznej, zdrowego stylu życia, integracji klasy. Mówili o narkotykach, dopalaczach, ale i konsekwencjach, jakie mogą spotkać młodego człowieka balansującego na granicy prawa.  ,,Zajęcia te były prowadzone w bardzo atrakcyjny i ciekawy sposób, były czymś innym niż typowa 45-minutowa lekcja.                                                                                                                                                                                                                   To był cenny czas dla naszych uczniów i mamy nadzieję, że przestrogi wypowiedziane podczas spotkań pozostaną im na długo w pamięci. Postaramy się, aby Dzień Profilaktyki wszedł na stałe do naszego kalendarza szkolnego i był ukoronowaniem wszystkich działań wychowawczo-profilaktycznych realizowanych w ciągu całego roku szkolnego”- powiedziała organizatorka tego dnia pedagog szkolny Elżbieta Janicka. 

    Zdjęcia -  Dzień Profilaktyki.

  • Przedstawienie klasy I o wiośnie

    Przedstawienie klasy I o wiośnie

    Uczniowie klasy I ciesząc się z nadejścia wiosny przygotowali przedstawienie pt. „Kiedy wiosna…”. Bardzo chętnie wystąpili przed swoimi starszymi koleżankami i kolegami prezentując swoje umiejętności aktorskie. Za występ nagrodzeni zostali gromkimi brawami.

    Zdjęcia - Przedstawienie klasy I o wiośnie.

  • ,,Tworzymy ogródki "

    ,,Tworzymy ogródki "

    Dzieci z klasy III B postanowiły zostać architektem krajobrazu. Po wyczerpujących zajęciach teoretycznych przyszedł czas na działania praktyczne. Co wybrać: ogród angielski,  japoński czy francuski ? Uznaniem cieszył się ogród angielski, gdzie przeważały zielone trawniki oraz nieregularne rabaty kwiatowe w odcieniach bieli, fioletu, różu i czerwieni. Praca grupowa przyniosła oczekiwane efekty. Różnobarwne kępy roślin pojawiły się w klasowych oknach i są wyrazem dziecięcej fantazji.

    Zdjęcia - i ,,Tworzymy ogródki " .

  • ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY PODCZAS EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

    ŚRODA 19.04.2017r.

    Szkolna komisja:  Aneta Jankiewicz

                                    Łucja Kaźmierczak

                                    Sylwia Szymendera

    Członkowi komisji w Sulęcinku:  Barbara Rozmiarek

                                                   Elżbieta Janicka

    Nauczyciel rezerwowy:  Grzegorz Nowak

    Opieka nad klasą III gimnazjum:   8.00 – 8.30   - Marta Raźna

                                                    10.10 – 10.45 - Sylwia Krzyżanowska

    Klasy I-II gimnazjum dzień wolny od zajęć dydaktycznych

    Klasy 1-3SP lekcje wg planu

    Plan dla klas 4-6 SP

     

    dyżury /lekcja

     

    4 SP

    5 SP

    6 SP

    M. Antkowiak

    1

    S.Krzyżanowska

    2

    A.Makowska

    3

    I.Kusiołek

    4

    E.Szymańska

    5

    I.Kusiołek

    6

    M.Antkowiak

    7

    G.Nowak

     

     

    -

     

    j. polski

     

    j. angielski

     

    matematyka

     

    z. techniczne

     

    wf

     

    wf

     

    j. polski

     

    j. angielski

     

    matematyka

     

    z .techniczne

     

    plastyka

     

    z. komp. (1)/ ------ 

     

    -

     

    z. komp.(1)/ ------

     

    matematyka

     

    przyroda

     

    j. polski

     

    j. polski

     

    muzyka

     

    -

     

     

    CZWARTEK 20.04.2017r.

    Szkolna komisja:  Sylwia Krzyżanowska

                                    Łucja Kaźmierczak

                                    Sylwia Szymendera

    Członkowi komisji w Sulęcinku:  ks. Mariusz Zawadzki

    Grzegorz Nowak

    Nauczyciel rezerwowy:  Julita Woźniak

    Opieka nad klasą III gimnazjum:   8.00 – 8.30   - Aneta Jankiewicz

                                                    10.10 – 10.45 – Aneta Jankiewicz

    Klasy I-II gimnazjum dzień wolny od zajęć dydaktycznych

    Klasy 1, 3a i 3b lekcje wg planu, klasa 2 zamiast religii edukacja wczesnoszkolna z lekcji 5

     

    Plan dla klas 4-6 SP

     

    dyżury /lekcja

     

    4 SP

    5 SP

    1.  

    A.Makowska

    1

    M.Raźna

    2

    M.Antkowiak

    3

    I.Kusiołek

    4

    M.Raźna

    5

    I.Kusiołek

    6

    D. Pawlak

    7

     

     

    przyroda

     

    j. angielski

     

    z. techniczne

     

    matematyka

     

    -

     

    -

     

    -

     

     

    z. techniczne

     

    przyroda

     

    przyroda

     

    j. angielski

     

    matematyka

     

    muzyka

     

    -

     

    -

     

    z. techniczne

     

    matematyka

     

    WDŻWR

     

    WDŻWR

     

    WDŻWR

     

    -

     

    PIĄTEK 21.04.2017r.

    Szkolne komisje:  Sylwia Krzyżanowska + Sylwia Szymendera

                               Aneta Jankiewicz + Arkadiusz Kosmecki

    Członkowi komisji w Sulęcinku:  Anna Makowska

                                                    Grzegorz Nowak

                                                    Elżbieta Janicka

    Nauczyciel rezerwowy:  Julita Woźniak

    Opieka nad klasą III gimnazjum:   8.00 – 8.30  -  Łucja Kaźmierczak

                                                   10.10 – 10.45 - Łucja Kaźmierczak

    Klasy I-II gimnazjum dzień wolny od zajęć dydaktycznych

    Klasy 1- 3 SPlekcje wg planu na obiad uczniowie przechodzą od strony kuchni, RODZICE UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH LEKCJE O 11.40 ODBIERAJĄ DZIECI PRZY BRAMIE OD STRONY BUDYNKU 1-3 (parking będzie zamknięty między 11.00 a 12.15)

    Klasy 4-6 SP rozpoczynają lekcje o  godzinie 12.30  (12.20 – obiad, wchodzimy od strony kuchni))

    Plan dla klas 4-6 SP

     

    dyżury /lekcja

     

    4 SP

    5 SP

    6 SP

    E.Ludwiczak

    12.30-13.00

    E.Szymańska

    13.05-13.35

    E.Ludwiczak

    13.40-14.10

    I.Kusiołek

    14.15-14.45

    M.Antkowiak

     

    historia

     

    muzyka

     

    ---  /z. komp. (2)

     

    matematyka

     

    historia

     

    muzyka

     

    ---  /z. komp. (2)

     

    j. polski

     

    j. polski

     

    historia

     

    matematyka

     

  • Roboty przyszłości

    Roboty przyszłości

    Uczniowie klasy IIIa lubią nowe wyzwania i dlatego postanowili wykonać roboty przyszłości. Pracowali w grupach, w których wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Swoje prace pokazali  koleżankom i kolegom jednocześnie omawiając zalety samodzielnie skonstruowanych robotów przyszłości. Zatańczyli także „Taniec robotów”, który wszystkim się spodobał.

    Zdjęcia - Roboty przyszłości.

  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych Rozstrzygnięty!

       Sprawne posługiwanie się językiem obcym to główny cel zajęć z j. angielskiego i niemieckiego, jednak trudno go osiągnąć bez poznania kraju, którego język wytrwale szlifujemy. Dlatego też po raz kolejny odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych, który tym razem miał formę turnieju klas gimnazjalnych. Zadaniem klas było wykonanie makiet wylosowanych uprzednio krajów wraz z opisem. Oceniano staranność i pomysłowość wykonania, poprawność i dokładność opisu oraz ogólne wrażenie, w tym ilość pracy włożonej w wykonanie makiety.

       Rozstrzygnięcie Konkursu miało miejsce podczas apelu dn. 10 kwietnia b.r. Bezkonkurencyjna okazała się klasa I gimnazjum, której makiety pokonały konkurencję w obydwu częściach Konkursu. Drugie miejsce w części anglojęzycznej zajęła kl. III, natomiast trzecie miejsce w tejże części- klasa II. Z kolei w części niemieckojęzycznej miejsce drugie przypadło klasie II, a miejsce trzecie- klasie III. Pani dyrektor Renata Jarzembowska oraz nauczycielki j. obcych, p. Marta Raźna, Anna Wnuk i Barbara Rozmiarek wręczyły przewodniczącym klas pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki. Trzeba przyznać, że wystawa makiet naszych gimnazjalistów stanowi teraz nie lada ozdobę szkolnego korytarza. Tak trzymać!

  • ŻYCZENIA

    ŻYCZENIA
    Radosnych Świąt Wielkanocnych, dobrego odpoczynku, smacznego jajka,
    szalonego i wyjątkowego mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych,
    spokojnych i cudownych dni z okazji Świąt Wielkanocnych
    życzy
    Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół w Pięczkowie
     
  • WIOSENNIE I ZDROWO!

    WIOSENNIE I ZDROWO!

    Takie właśnie hasło przyświeca uczniom klasy I, II i III a szkoły podstawowej. Pierwsze wiosenne promyki zachęciły nas do założenia parapetowych – klasowych ogródków. Był to kolejny etap programu ,,Zdrowo jem więcej wiem”. Sialiśmy rzeżuchę, bazylię, sadziliśmy korzenie pietruszki i sadzonki cebuli. Efekty naszych zabiegów pielęgnacyjnych pozytywnie nas zaskoczyły. Uzyskane zbiory wzbogaciły nasze kanapki, które samodzielnie przygotowaliśmy na drugie śniadanie w szkole.

    Zdjęcia -  WIOSENNIE I ZDROWO! .

  • NOWI MALI RATOWNICY

    Dnia 4 kwietnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły zdobyli dodatkowe umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Z wielkim zaangażowaniem wykonywali ćwiczenia szkoląc się w ramach programu edukacyjnego ,, Ratujemy i uczymy ratować”. Na zakończenie otrzymali certyfikaty oraz drobne upominki ufundowane przez WOŚP.

    Zdjęcia w naszej galerii :)

  • Wyniki konkursu plastycznego ,,Wiosna kolorami tęczy malowana"

    Wyniki konkursu plastycznego ,,Wiosna kolorami tęczy malowana"

    Kategoria I-III

    I miejsce

    Zofia Pańczak kl. IIIa

    II miejsce

    Martyna Matuszak kl. IIIa

    Edyta Pawlicka kl. I

    III miejsce

    Kacper Wojtyś kl. II

    Kategoria IV-VI

    I miejsce

    Beata Spychalska klasa V

    II miejsce

    Jakub Wojtyś kl. V

    III miejsce

    Adrian Heleniak klasa V

    Kategoria I-III gimnazjum

    I miejsce

    Kacper Olejniczak

    Wyróżnienie

    Klaudia Jakóbczak

    Serdecznie GRATULUJEMY!

     

    Zdjęcia -  Wyniki konkursu plastycznego ,,Wiosna kolorami tęczy malowana".

  • Koncert Filharmonii Poznańskiej

    Koncert Filharmonii Poznańskiej

    Dnia 4 kwietnia 2017r. odbył sie koncert Filharmonii Poznańskiej pt. ,,Muzyka Arabska".

    Zdjęcia - Koncert Filharmonii Poznańskiej.

  • DYŻUR NAUCZYCIELI

    Dnia 5 kwietnia 2017r. dyżur nauczycieli 16:30-18:00

  • REKOLEKCJE

    Plan rekolekcji 03-05.04.2017.

    Klasy 1-3 szkoły podstawowej

    Poniedziałek

    10.00 - 10.30 – film

    10.30 – 11.30 – konferencja

    Wtorek

    9.00 – 9.30 – film

    9.50 -10.50 – konferencja

    10.55 – 11.40 – filharmonia

    Środa

    8.00 – Msza święta

     

    Klasy 4-6 szkoły podstawowej

    Poniedziałek

    8.00-9.40 – lekcje wg planu

    9.40 – 10.00 - śniadanie

    10.00 – 11.30 – film

    11.30 – 12.00 – obiad

    12.00 -13.00 – konferencja

    13.00 – lekcje wg planu

    Wtorek

    8.00-9.40 – lekcje wg planu

    9.40 – 10.00 - śniadanie

    10.00 – 10.40 – film

    10.55 – 11.40 – filharmonia

    11.40 -12.00 – obiad

    12.00 – 13.00 – konferencja

    13.00 – lekcje wg planu

    Środa

    8.00 – Msza święta

    Gimnazjum

    Poniedziałek

    8.00-10.40 – lekcje wg planu (przerwa śniadaniowa 9.40 -9.55)

    10.40 - 13.00 – film (z przerwą na obiad)

    13.05 – 14.05 – konferencja

    14.05 – lekcja wg planu

    Wtorek

    8.00 – 9.50 – film

    9.50 – 10.00 - śniadanie

    10.00 – 10.50 – konferencja

    10.55 -11.40 – filharmonia

    11.40-12.00 – obiad

    12.00 – lekcje wg planu

    Środa

    8.00 – Msza święta.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół w Pięczkowie
    ul Szkolna 5
    63-025 Witowo
  • 612851581
    fax 61 2851581
    693253900

Galeria zdjęć